Školní a školkové fotografování

Hledáte fotografa pro školní focení? Potřebujete vyfotit mateřskou školku? Jsem tu pro vás a snažím se, abyste měli s organizací focení minimum práce. Před focením zvolíme termín a já vám pošlu dokument souhlasu s focením, který vás poprosím rozeslat e-mailem všem rodičům. Při vlastním focení si souhlasy vyberu a další komunikace ohledně fotek vedu s rodiči už napřímo. Rodiče dostanou náhledy fotografií, takže si každý může vybrat podle svého, které fotky si přeje elektronicky a případně tištěné. Do školy poté dodám obálky s finálními fotkami, které stačí rozdat jednotlivým žákům. Nejraději fotím venku, samozřejmostí je několik variant společné třídní fotografie, a nechybí ani jednotlivé portréty dětí a také skupinek kamarádů. Focení probíhá svižně, aby to všechny bavilo, a abyste se mohli včas vrátit k čekajícím povinnostem. Neváhejte mně kontaktovat na foto@dagmarplotena.cz

CENÍK

Fotografie celé třídy – elektronicky zdarma, tištěná – velikost 18×27 cm – 40 Kč/ks

Fotografie jednotlivců nebo skupinek – elektronicky – 50 Kč/ks, elektronicky a tištěné ve velikosti 13×19 cm – 70 Kč/ks (cena dalších kusů od stejné fotografie – 20 Kč/ks)

UKÁZKY Z FOCENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY

UKÁZKY Z FOCENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

VÁNOČNÍ ŠKOLKOVÉ FOCENÍ

O MNĚ

Jmenuji se Dagmar Plotěná a ráda fotím děti, proto se zaměřuji především na focení rodin, školek a škol. Více o mně najdete na stránce KONTAKT.

OBJEDNEJTE SE NA FOCENÍ