Info a ceník

Jak focení probíhá

Před focením si zavoláme a společně sladíme vaše očekávání a požadavky, zodpovím všechny vaše otázky a doporučím vám to, co se už osvědčilo na minulých rodinných foceních, včetně toho, co si obléknout na focení. Poté vám do e-mailu pošlu tyto tipy a informace, abyste do nich mohli v klidu nahlédnout.

Během focení se především snažím, aby byla pohoda a všichni jste si focení užili, především děti, pokud jde o rodinné focení. Když děti nespolupracují, počkáme a něco vymyslíme – sama to jako máma dobře znám. Času máme dostatek a vždy to dobře dopadne a vznikne spousta krásných fotek.

Po focení připravím online galerii s větším množstvím fotek (počty viz níže). Tyto náhledy obdržíte většinou do 2 dní, maximálně do 1 týdne od focení. Sami si vyberete, které fotografie se vám líbí a chcete je objednat. Upravené fotografie vám poskytnu elektronicky v maximálním rozlišení, bez vodoznaku. Pokud vás potěší i černobílé varianty, ráda vám je bez příplatku připravím. Neupravené fotografie neposkytuji, děkuji za pochopení. Tyto finální fotky máte většinou do týdne, maximálně do 2 týdnů od poslání vašeho výběru.

Ceník

Připravila jsem pro vás tři základní fotobalíčky. Časová rozpětí u balíčků jsou orientační a odpovídají zhruba tomu, kolik času je běžně potřeba, abychom nafotili dostatek fotografií pro váš výběr. Lokalita focení je na vzájemné domluvě. V ceníku jsou uvedeny ceny pro focení ve Statenicích a blízkém okolí. Fotím i v Praze. Případný poplatek za dopravu, který závisí na rozsahu objednaného focení a vzdálenosti, si samozřejmě odsouhlasíme ještě před focením.

PORTRÉT

800 Kč

Potřebujete profesionální portrét?

Vybíráte z 20-30 dobrých fotografií

3 upravené vámi vybrané fotky

cca 30 minut focení

Další foto nad rámec balíčku: 100 Kč/ks.

Vhodné pro profesionální portrét v přírodě, business portrét, dětský portrét..

RODINA

1800 Kč

Rodinné focení venku nebo doma?

Vybíráte z 60-80 dobrých fotografií

10 upravených vámi vybraných fotek

cca 1 hodina focení

Další foto nad rámec balíčku: 100 Kč/ks.

Po prohlédnutí náhledů si můžete objednat VŠECHNY DOBRÉ FOTOGRAFIE za 3500 Kč

AKCE

3 500 Kč

Potřebujete fotoreportáž z akce?

Obdržíte všechny dobré fotografie

60-80 upravených fotek

cca 1 hodina focení

Další hodina focení 600 Kč/ hod.

Vhodné např. pro fotografování rodinných oslav, křtin, firemních akcí, workshopů..

Co znamená upravená fotografie? Úpravy se týkají ořezu, kontrastu a jasu, barevného vyladění a odstranění lehkých kosmetických vad jako jsou pupínky, modřiny nebo škrábnutí. Nikoliv však úpravy vrásek, šedin, neposedných vlasů nebo oblečení (trčící ramínka, díry na ponožkách..), či tělesných proporcí.

Je samozřejmé, že nejsme stroje a zejména u dětí je počítáno s tím, že si dopřejí pauzu, aby se věnovaly něčemu jinému, dopřejí si svačinku, miminka se nakojí apod. Finální čas strávený focením přizpůsobím vašim individuálním potřebám. Cílem je, abyste měli krásné fotografie a čas fotografování je orientační.

OBJEDNEJTE SE NA FOCENÍ