Ceník

Po fotografování připravím online galerii s větším množstvím fotek (počty viz níže) a vy si sami vyberete, které se vám líbí a chcete je finálně upravit. Upravené fotografie vám poskytnu elektronicky v maximálním rozlišení, bez vodoznaku. Pokud vás potěší i černobílé varianty, ráda vám je bez příplatku připravím. Neupravené fotografie neposkytuji, děkuji za pochopení.

Ceník

Připravila jsem pro vás tři základní fotobalíčky. Časová rozpětí u balíčků jsou orientační a odpovídají zhruba tomu, kolik času je běžně potřeba, abychom nafotili dostatek fotografií pro váš výběr.

MINI

500 Kč

5 upravených fotek

Vybíráte z 25-40 dobrých fotografií

cca 30 min focení

Lokalita: Statenice a blízké okolí

Další foto nad rámec balíčku: 100 Kč/ks.

Přizpůsobte si balíček podle sebe: např. 10 fotek za 1000 Kč, 15 fotek za 1500 Kč atd.

Vhodné např. pro portrétní fotografování, focení dětí nebo menší rodinné fotografování.

KLASIK

2500 Kč

20 upravených fotek

Vybíráte z 40-80 dobrých fotografií

cca 1 hod focení

Lokalita: Statenice a okolí, Praha a okolí

Další foto nad rámec balíčku: 50 Kč/ks.

Přizpůsobte si balíček podle sebe: např. 30 fotek za 3000 Kč.

Vhodné např. pro rodinné nebo těhotenské focení, foto zvířecích mazlíčků, fotografování miminek v pohodlí domova, kratší rodinné oslavy.

EXCLUSIVE

5 000 Kč

50 upravených fotek

Vybíráte z více než 100 dobrých fotografií

cca 2-4 hodiny focení

Lokalita: dle domluvy

Foto nad rámec balíčku: 100 Kč/10 ks.

Vhodné např. pro fotografování rodinných oslav, křtin.. Nebo pro moderní lifestylové fotografování v podobě fotodokumentace vašeho „běžného dne“ s dětmi. Můžeme zachytit hraní doma, nafotit novorozence u maminky nebo v kontaktu se sourozenci, a pak vyrazit na procházku ven.

Co znamená upravená fotografie? Úpravy se týkají ořezu, kontrastu a jasu, barevného vyladění a odstranění lehkých kosmetických vad jako jsou pupínky, modřiny nebo škrábnutí. Nikoliv však úpravy vrásek, šedin, neposedných vlasů nebo oblečení (trčící ramínka, díry na ponožkách..), či tělesných proporcí.

Je samozřejmé, že nejsme stroje a zejména u dětí je počítáno s tím, že si dopřejí pauzu, aby se věnovaly něčemu jinému, dopřejí si svačinku, miminka se nakojí apod. Finální čas strávený focením přizpůsobím vašim potřebám. Je to velmi individuální – někdo ocení, že již za 15-30 minut vznikla hromada fotek, ze kterých si bez problémů vybere 20 fotografií. Jinému vyhovuje, že se během hodiny udělá několik přestávek, není žádný časový tlak a vše plyne pomaleji. Já vaše požadavky s radostí respektuji. Nejsem typ člověka, který to s úderem celé hodiny balí. Cílem je, abyste měli krásné fotografie a čas fotografování je orientační.